Сьогодні у порядку денному Верховної Ради питання перейменуванням областей і населених пунктів, охорона тваринного і рослинного світу і санкціями щодо ЗМІ, повідомляє УНН.

Зокрема, нардепи повинні розглянути проект закону 6598 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод і директив ЄС у сфері охорони тваринного і рослинного світу, завданнями якого є охорона тварин і рослин, що охороняються міжнародними договорами.

Також планується проголосувати за проект закону 7267 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження ідентифікації і реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними. Законопроект пропонує, зокрема ввести реальні механізми для ефективного впровадження концепції «відповідального власника домашньої тварини», що можливо тільки при наявності обов’язкової системи реєстрації та ідентифікації домашніх тварин.

Крім того, пропонується розглянути проект закону 9275 про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного простору. ВІн може надати парламенту виключне право виносити на розгляд Ради нацбезпеки і оборони (РНБО) пропозиції щодо застосування санкцій до ЗМІ, мовників, телерадіоорганізацій та інших суб’єктів інформаційної діяльності в галузі телебачення і радіомовлення, їх засновників і вигодонабувачів.

Наступним парламент повинен розглянути питання перейменування двох областей України, зокрема, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, а також окремих населених пунктів.

Ще одним питанням в списку є проект постанови 9234 про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв в 2019 році.

Print Friendly, PDF & Email