Керівник армії найманців ПВК Вагнера Євген Пригожин розмірковує про створення на території Росії "консервативного руху", який надалі може перетворитися на політичну партію. Про це у вівторок, 15 листопада, пише видання Медуза із посиланням на власні джерела.

"Рух нібито зробить ставку на патріотизм і державництво і займатиметься постійною критикою російських чиновників та бізнесменів", - пише видання.

Джерела додали, що окрім "антіелітної" Пригожин планує використовувати і "реваншистську" повістку: "Культивуватиметься почуття помсти за військові невдачі - потім ми своє відіграємо все одно".

Близькі до Кремля співрозмовники Медузи заявили, що у цьому проекті Євгена Пригожина можна назвати "молодшим партнером" братів Ковальчуків - бізнесменів, близьких до Володимира Путіна.

"Пригожин - один із інструментів Ковальчуків, які хочуть показати Путіну, що можуть бути одними з "головних операторів у політиці країни", - йдеться у статті.

Співрозмовники Медузи наголосили, що не знають, чи обговорював творець ПВК Вагнера із президентом свою політичну кар'єру. При цьому вони зазначили, що Пригожин може отримати від Кремля "санкцію" на це.

Джерела додали, що зростаючий вплив Пригожина вже непокоїть деяких високопоставлених силовиків.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email