Затримана в США громадянка Російської Федерації Марія Бутіна заявила суду, що готова змінити свою позицію і відкликати заяву, в якому називала себе невинною.

Про це пише видання Букви з посиланням на  Bloomberg.

"Марія Бутіна, російська правозахисниця, яка підтримала лідерів Національної стрілецької асоціації і Республіканської партії, а потім звинувачена в тому, що вона діяла як неоголошений агент Кремля, вирішила змінити свою заяву про невинність", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, сьогодні вранці адвокати Бутини попросили федерального суддю скликати слухання, на якому, вона змінить свою заяву і, як очікується, визнає себе винною.

Відзначимо, що Бутини затримали 16 липня нинішнього року в Вашингтоні за підозрою в "проникненні в американську політичну організацію". За даними правоохоронців, Бутіна намагалася "розвивати зв'язки в США і проникати в організації, що мають вплив на американську політику, з метою просувати інтереси Російської Федерації".

18 липня в США Велике журі висунуло громадянці РФ Марії Бутін нове звинувачення - у діяльності як іноземного агента без відповідної реєстрації. Прокурор округу Колумбія Джессі Ліу підписала обвинувальний висновок, в якому йдеться про те, що Марія Бутіна діяла в якості іноземного агента як мінімум з 2015 року. Максимальне покарання за новою статтею - 10 років позбавлення волі.

Як повідомлялоя раніше, російська студентка Марія Бутіна, яка понад чотири місяці перебуває в ув'язненні в США, почала вчити сусідок по камері алгебри, а також давати уроки йоги і вчити італійську мову.

Print Friendly, PDF & Email