Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг на засіданні 10 грудня розпочалася встановлювати нові тарифи на теплову енергію з урахуванням підвищеної з 1 листопада ціни на газ. Про це повідомляє LB.

Глава комісії Оксана Кривенко повідомила, що комісія встигла розглянути тарифи для 18 ліцензіатів. Завтра розглянуть ще вісім компаній.

Згідно з іншим проектом рішення, який розглядався комісією, вказані нові тарифи для кінцевого споживача «Білоцерківтепломережа», «Броваритепловодоенергіі», київської «Євро-Реконструкції», львівського «Залізничтеплоенерго», «Івано-Франківськтеплокомуненерго», дніпровського «КОМЕНЕРГОСЕРВІС», «Краматорськтеплоенерго», «Криворіжтепломережа», «Львівтеплоенерго», «Мелітопольських теплових мереж», «Миколаївоблтеплоенерго», «Миколаївської теплоелектроцентралі», запорізьких «Міських теплових мереж», чернігівського «Облтеплоко муненерго »,« Полтаватеплоенерго »,« Сумитеплоенерго », дніпровського« Теплоенерго », чернігівської« ТехНова »,« Харківських теплових мереж »і« Шосткинського підприємства Харківенергоремонт ».

Тариф більшості постачальників збільшиться в районі 15-20%. Наприклад, в Броварах гаряча вода подорожчає з 74,88 грн до 87,62 грн за кубометр при наявності рушникосушки і з 69,34 грн до 81,02 грн за кубометр без рушникосушки. Опалення подорожчає з 29,4 грн за кв. м опалювальної площі до 35,01 грн.

Тариф «Євро-Реконструкції», яка забезпечує тепловою енергію два лівобережних району Києва, збільшиться на 4%.

Тарифи на теплову енергію вступлять в силу з 1 січня. Відповідно, нові платіжки почнуть приходити вже в лютому.

 

Print Friendly, PDF & Email