Переговори можуть стати більш реальними, коли електоральні цикли в РФ і США почнуть працювати. Однак Україна сяде за стіл переговорів тоді, коли її умови буде виконано.
Глава фракції Слуги народу у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що Україна піде на переговори з Росією тоді, коли її умови буде виконано. Він спрогнозував, що це може статися у другій половині наступного року.

Він нагадав, що до звільнення Херсона було багато розмов про переговори.

"Були навіть деякі скептичні публікації у західних ЗМІ. Впевнений, що після успіхів на Півдні вони вже не є актуальними", - зазначив Арахамія в Telegram.

Він додав, що президент України Володимир Зеленський чітко озвучив умови, за яких можна про щось говорити з Росією.

"Це відновлення територіальної цілісності, відшкодування всіх завданих збитків, покарання всіх військових злочинців, дієві гарантії, що це не повториться. Важливий фактор – це електоральні цикли як у наших союзників, так і в окупанта. Але наша позиція від цього не змінюється. Україна сяде за стіл переговорів тоді, коли наші умови будуть виконані", - наголосив Арахамія.

Коментуючи це питання в ефірі телемарафону, він озвучив ймовірні терміни.

"Чесно, я вважаю, що це буде тоді, коли електоральні цикли почнуть працювати і в Росії, і в Сполучених Штатах, тобто це десь у другій половині наступного року, коли вже стартуватимуть і президентські перегони у США. А до того ж у 2024-му будуть вибори у Путіна, і всім потрібно буде політично щось демонструвати своєму народові", - зазначив Арахамія.

Він також зазначив, що Росія зараз знову порушує питання про переговори, оскільки вимагає часу, щоб перезарядитися.

"Вони перегрупування роблять, зі зброєю є проблеми, з боєприпасами. Їм просто потрібен час, щоб посилити свої позиції", - наголосив Арахамія, додавши, що Україна не даватиме Путіну такого часу.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email