Укренерго попередив про ймовірні відключення світла в неділю в столиці та ще восьми областях.
В Україні у неділю, 13 листопада, діятимуть планові відключення електроенергії у восьми областях, а також у Києві, повідомляє Укренерго.

Так, відключення плануються у:
Києві,
Київській,
Чернігівській,
Черкаській,
Житомирській,
Сумський,
Харківській,
Полтавській
Донецькій областях.
В інших регіонах України відключення світла 13 листопада не планується.

В Укренерго звернули увагу, що будь-які обмеження споживання електроенергії є наслідком пошкодження частини енергосистеми російськими ракетами та дронами.

"Ремонтні бригади працюють цілодобово, але для відновлення високотехнологічного обладнання потрібен час", - йдеться у публікації.

Також українців закликають продовжувати свідомо ставитись до споживання електроенергії. Особливо - у години ранкового та вечірнього пікового споживання.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email