Укрзалізниця запустила продаж квитків з Києва до Херсона, Криму, Маріуполя, Донецька та Луганська. Рейси здійснюватиме Поїзд до перемоги. Про це повідомляється на сайті компанії, 13 листопада.

"Разом з платформою UNITED24 розпочинаємо благодійний проект "Квитки до перемоги". Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перші рейси з Києва до п'яти міст: вже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що квиток можна придбати та зберігати як символ віри в українських захисників та звільнення території нашої країни від російських загарбників. Скористатися ними можна одразу після деокупації.

"Дуже радісно запускати цей проект, знаючи, що квитками Київ – Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом!" - підсумували в компанії.

Раніше повідомлялося, що Україна та Молдова відновили рух пасажирських поїздів за маршрутом Київ-Кишинів.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email