18 громадянам Саудівської Аравії, підозрюваним у вбивстві журналіста Джамала Хашоггі, заборонили в’їзд до Шенгенської зони. Про це з посиланням на заяву міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса передає Bloomberg.

Політик повідомив, що ці обмеження були узгоджені між Німеччиною, Францією та Великобританією. До списку осіб потрапили старший радник спадкоємного принца аль-Кахтані та 15 членів группи, підозрюванної у вбивстві Хашоггі в приміщенні консульства Саудівської Аравії в Стумбулі. 

«Як і раніше, в цій справі більше запитань, ніж відповідей, щодо самого злочину і того, хто за ним стоїть», – заявив Хайко Маас.

Американські спецслужби вважають, що вбивство журналіста було замовлено спадкоємним принцем Мухаммедом бін-Салманом. Доказом проти нього слугує аудіозапис розмови одного з виконавців, в якій той просить доповісти «шефу» про результати роботи.

Однак президент США Дональд Трамп заявив, що принц Мохаммед заперечив йому разів п’ять, що він виконував якусь роль у вбивстві Хашоггі. Трамп також додав, що уряд США ніколи не зможе дізнатись напевно, чи справді принц був замовником вбивства журналіста.

До того ж Дональд Трамп відмовився прослухати записи у справі Хашоггі, сказавши, що він і так має достатньо інформації про те, що на них. 

Print Friendly, PDF & Email