78 депутатам Верховної Ради АР Крим та 58 депутатам Севастопольської міської ради повідомлено про підозру у державній зраді за сприяння незаконному референдуму 16 березня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

Слідством встановлено, що саме ці особи в приміщенні Верховної Ради АР Крим 6 березня 2014 прийняли незаконну постанову «Про проведення загальнокримського референдуму» та визначили його дату. Результатом референдуму 16 березня 2014 тимчасова окупація території АР Крим та Севастополя, а згодом і їх входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

До суду уже направлено обвинувальні акти відносно 16 осіб, а також у 17 кримінальних процесах отримано дозвіл суду на проведення спеціального досудового розслідування. Найближчим часом обвинувальні акти у зазначених кримінальних процесах також відправляться до суду. Крім того слідчі у справі встановлюють усіх осіб, причетних до проведення референдуму на півострові. Раніше ГПУ повідомляла, що отримала дозвіл щодо розслідування проти 300 кримських суддів-зрадників.

Print Friendly, PDF & Email