16 березня відбувся з’їзд політичної партії «РОЗУМНА СИЛА», на якому було вирішено брати участь у перших місцевих виборах 30 квітня 2017 року у 8-ми областях: Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Полтавській та Сумській.

Нагадаємо, на виборах в об’єднаних територіальних громадах 11 та 18 грудня 2016 року перемогу здобули 12 кандидатів від партії – у чотирьох областях представників «РОЗУМНОЇ СИЛИ» обрано депутатами місцевих рад.

Керівники партійних регіональних організацій доповіли про прийняті на місцях рішення щодо подальшої розбудови партії, відкриття районних відділень, виступили з пропозиціями щодо участі у виборчому процесі.

Так, Василь Ліуш, голова Івано-Франківської організації партії, наголосив на необхідності проведення активної роботи з молоддю, студентами, адже з області щорічно виїжджають у пошуках заробітку тисячі молодих людей, кваліфікованих спеціалістів. «Ми повинні розмовляти з молоддю, залучати активних молодих людей до співпраці, маємо довести, що треба будувати краще життя тут, в своїй державі, а не збігати у його пошуках за кордон, – відзначив В. Ліуш. Ми маємо переконати людей, що ми такі ж самі, як вони, що головне наше прагнення – разом з ними будувати гідне життя в нашій країні».

Голова Полтавської обласної організації «РОЗУМНОЇ СИЛИ» Олексій Любченко зауважив, що на теренах Полтавщини створено 4 районні осередки, адже головне наше завдання – бути ближче до людей, в містах, селах, районах: «Спілкуючись з людьми, ми відчуваємо їхню зневіру в політичних партіях, втому, навіть відчай. Народ не вірить нікому. Зламати цю недовіру ми можемо тільки безпосереднім спілкуванням, виправдати реальними справами. Виправдати через участь у виборчому процесі, оскільки саме цей крок допоможе нам отримати вплив на суспільне, політичне життя в країні».

На з’їзді мали змогу висловитися як партійці, керівники партійний організацій, так і запрошені.

Володимир Зубанов, керівник проекту «Славетна Україна» зазначив, що участь у виборах допоможе нам відправити на політичну пенсію нинішні парламентські партії. «Державна партійна система вже вщент прогнила: змінюються партії на політичній арені, змінюються їх назви, а обличчя ми бачимо ті самі, вони тільки перемішуються, як карти в колоді. Зараз, користуючись наявними в них важелями, вони виділили майже 400 млн грн на своє фінансування. А молоді партії не отримують і копійки з державного бюджету, але щорічно підлягають обов’язковому зовнішньому аудиту, вартість якого складає близько 100 тис. грн. Це політичний геноцид. За таких умов подолати 5%-вий бар’єр майже неможливо. І сучасні парламентарії це добре розуміють, знаходячи все нові засоби вчинення фінансового тиску на молодих опонентів», – говорить Володимир Зубанов.

За цих умов найголовніше завдання «РОЗУМНОЇ СИЛИ» – безпосереднє спілкування з людьми, присутність у кожному місті та районі. «Ми повинні згуртувати навколо «РОЗУМНОЇ СИЛИ» активних, небайдужих людей, професіоналів. Люди мають побачити, мають переконатися у нашому прагненні зламати ці катастрофічні тенденції державного занепаду з тим, щоб разом відбудовувати сильну та розумну країну», – зазначив Голова політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email