Зустріч Трампа і Путіна в Парижі зірвалася через прохання Макрона.

Як повідомляють російські ЗМІ, проти проведення переговорів виступив президент Франції Еммануель Макрон. Він не захотів, щоб російсько-американський саміт затьмарив заходи, які будуть присвячені сторіччю з дня закінчення Першої світової війни.

«Еммануель Макрон попросив Москву і Вашингтон не проводити повноформатні переговори в Парижі, щоб вони не «затьмарили »підготовлені Єлисейським палацом заходи і зустрічі. Буквально так це і було сформульовано.

Володимир Путін і Дональд Трамп прибудуть в Париж 11 листопада.

Як повідомлялося раніше, за два дні до виборів у Конгрес діючий президент США Дональд Трамп та його попередник Барак Обама звернулись до електорату.

Дональд Трамп виступив на підтримку Республіканської партії на мітингах у Джорджії і Теннессі. Підтримуючи  республіканського кандидата в губернатори Джорджії Брайана Кемпа, Трамп сказав, що радикальні демократи хочуть зруйнувати економіку і майбутнє США гігантським тараном.

«Республіканці створюють робочі місця, а демократи — бандитські зграї», — сказав президент, звертаючись до аудиторії. Він також попередив жителів Джорджії, що кандидат в губернатори від демократів Стейсі Абрамс, яка хоче стати першою темношкірою жінкою-губернатором, може перетворити штат на Венесуелу. Для Трампа ці вибори мають особливе значення, оскільки покажуть рівень схвалення народом політики республіканців, а отже їх можна розцінювати як рецензію па перші два роки його перебування на посту президента.

Барак Обама, в свою чергу, виступив на підтримку кандидатів від Демократичної партії. Виступаючи на підтримку сенатора-демократа Джо Донеллі в місті Гері, штат Індіана він нагадав, що відновлення економіки після сильної рецесії 2008 року розпочалося саме при демократах.

Print Friendly, PDF & Email