У рейтингу Pollution Index 2018 Mid-Year десятку найзабрудненіших міст Європи замикає Київ. Також в списку значаться такі українські міста, як Львів і Харків.

Рейтинг опублікований на сайті numbeo.com.

На першому місці в рейтингу найбільш забруднених міст македонський Тетевен. За ним йдуть італійський Неаполь і Скоп'є.

Також в десятці міст з несприятливою екологією міста Албанії, Італії, Румунії, Боснії і Герцеговини, Польщі та Болгарії.

30 і 31 місце в рейтингу зайняли Львів і Харків відповідно.

Найчистішим в рейтингу називають Гельсінкі (Фінляндії). Він займає останню, 76-у позицію.

Як повідомлялося раніше, Україна піднялася в Рейтингу легкості ведення бізнесу (Doing Business) Світового банку. Про це свідчать дані Cвітового банку.

Згідно з даними рейтингу, Україна знаходиться на наступних місцях серед 190 держав світу: реєстрація підприємств — 56, отримання дозволів на будівництво — 30, підключення до системи електропостачання — 135, реєстрація власності — 63, отримання кредитів — 32, захист міноритарних інвесторів — 72, оподаткування — 54, міжнародна торгівля — 78, забезпечення виконання контрактів — 57, дозвіл неплатоспроможності 145. Про прогрес України в рейтингу написав і президент Петро Порошенко. «Україна піднялася ще на 5 позицій у рейтингу Doing Business та посіла 71 місце. Звичайно ми на цьому не зупинимось. Знаю, ми заслуговуємо на краще і вміємо краще», — повідомив він на своїй сторінці в Twitter.

Print Friendly, PDF & Email