Президент США Дональд Трамп допустив можливість скасування зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, яку планується провести на саміті Великої двадцятки в Аргентині, передає Голос Америки. Причиною названо дії Росії в Азовському морі, які Трамп охарактеризував, як «агресію».

«Сьогодні мені представлять доповідь по цій темі, і я вирішу, що буде на цій зустрічі. Може бути, я навіть не буду зустрічатися (з Путіним). Подивимося», – сказав Трамп в інтерв'ю газеті Washington Post.

Трамп знову виступив із засудженням подій в Керченській протоці, але не став покладати провину на якусь зі сторін.

«Мені не подобається ця агресія. Не подобається зовсім. Абсолютно не подобається. І, до речі, Європі вона теж не повинна подобатися. І Німеччині не повинна подобатися», – відмітив президент.

Раніше в ході брифінгу в Білому домі у вівторок Ларрі Кадлоу та Джон Болтон підтвердили, що на полях саміту Великої двадцятки в Аргентині відбудеться двостороння зустріч Трампа і Путіна.

Поставивши під сумнів проведення зустрічі з лідером Кремля, президент США також звинуватив Німеччину в тому, що вона не докладає достатніх зусиль для зміцнення оборони Заходу.

«Вони платять один відсоток, а вони повинні платити набагато більше одного відсотка. Вони роблять абсолютно недостатньо. Німеччина? Абсолютно недостатньо. Багато з цих країн роблять недостатньо для НАТО. Вони повинні витрачати набагато більше грошей», – нагадав Трамп про свої вимоги підвищення витрат країн-членів на НАТО.

Нагадаємо, що одразу після інциденту в Азовському морі Трамп виразив сподівання, що ситуація буде приведена до ладу. Він також додав, що США і Європа разом працюють над цією проблемою. 

Print Friendly, PDF & Email