ЗСУ нібито звільнили чотири села на півдні України. Про це 29 серпня повідомляє CNN із посиланням на українське військове джерело.

«Операція почалася вночі з масованого обстрілу російських позицій і тилу, — сказало джерело, ім’я якого CNN не називає. — Основний напрямок атаки був на Правдине. Ми били по їхній піхоті з «ДНР» і «ЛНР», і вони втекли. Російський десант біг за ними. Зараз ми звільнили чотири села. Їхня перша лінія оборони прорвана в трьох місцях», — повідомило журналістам військове джерело.

Також джерело повідомило, що села називаються Нова Дмитрівка, Архангельське, Томіна Балка та Правдине. Йдеться про те, що багато загарбників ліквідовано і взято в полон. Знищено багато військової техніки.

«Ми побачимо, як воно піде далі. Наша мета – Херсон», — повідомило джерело.

Хоча у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ інформації про звільнені села не було.

До речі, у Міноборони РФ офіційно підтвердили, що ЗСУ пішли у контрнаступ на Херсонському та Миколаївському напрямках.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email