Глави МЗС країн ЄС на нараді у Празі розглянуть заходи, спрямовані на подальше обмеження відвідин Євросоюзу громадянами Росії.
Міністри закордонних справ ЄС можуть домовитись про певну модифікацію нинішніх правил видачі віз громадянам Росії. Про це у понеділок, 29 серпня, в інтерв’ю Радіо Свобода заявив голова зовнішньополітичного відомства Європейського Союзу Жозеп Боррель.

За його словами, глави МЗС країн ЄС на нараді у Празі найближчими днями схвалять заходи, спрямовані на подальше обмеження відвідин Євросоюзу громадянами Росії. Однак, як вважає Боррель, про повну заборону віз не йдеться.

«Під час розгляду заяв про видачу віз громадянам Росії більшу увагу зокрема має приділяти особі заявника. Нам потрібно діяти більш вибірково. Не забороняти в’їзд для всіх росіян», — сказав Боррель.

Він також зазначив, що з початку війни в Україні Росію залишили близько 300 тисяч людей.

«Більшість із них професіонали, добре освічені люди, які більше не хочуть залишатися в Росії. Вони не хочуть йти на фронт і не підтримують війну. Вони не хочуть жити при путінському режимі і їдуть. Я думаю, ми не повинні закривати перед ними двері» , — додав глава зовнішньополітичного відомства ЄС.

Відомо, що неформальне засідання міністрів закордонних справ Євросоюзу відбудеться у Празі 30-31 серпня.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email