Українські військові також знищили кілька російських баз із боєприпасами на півдні України.
Уночі українські військові «відпрацювали вогневий контроль» та вразили Антонівський та Каховський мости. Про це в ефірі телемарафону 8 серпня повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

«Відпрацьовано той самий вогневий контроль, який ми тримали вже кілька діб, на цьому напрямку. Він має свої результати, він має влучення, досить серйозні, як по Антонівському, так і по Каховському мостах», — заявила вона.

Крім того, українські військові знищили кілька ворожих баз із боєприпасами на півдні.

«І ми уточнюємо, які саме з результатів наші, оскільки ми розуміємо, що рух опору на окупованих територіях є досить потужним», — додала спікер.

Удар по Антонівському мосту також підтвердила окупаційна влада Херсона. Повідомляється про пошкодження дорожнього полотна, несучі елементи не постраждали.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email