Україна планує протягом двох тижнів вийти на обсяг перевалки трьох-п’яти суден із зерном на добу.
Україна відправила ще два судна «зерновим коридором». При цьому вперше було задіяно порт Південний. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України у понеділок, 8 серпня.

«Під час реалізації «зернової ініціативи» сьогодні вранці з порту Південний вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством — балкер SACURA прямує до Італії. Судно об’єдналося в караван з балкером Arizona, що вирушив з порту Чорноморськ до Нідерландів. На борту обох суден 60 тис. тонн агропродукції», — йдеться у повідомленні.

Глава Мінінфраструктури Олександр Кубраков наголосив, що наразі всі порти Великої Одеси задіяні для експорту агропродукції.

«Наша мета — нарощування перевалки в портах. Протягом двох тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3-5 суден на добу. Працюємо з гарантами домовленостей, щоб «зерновий коридор» працював безперебійно та були дотримані всі вимоги до судноплавства», — додав міністр.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email