Елітна 3-тя гвардійська бригада головного управління генштабу РФ зазнала серйозних втрат під час звільнення українськими захисниками Лимана. Про це повідомляє ВВС News Російська служба.

ЗМІ повідомило, що щонайменше дев'ятеро росіян загинули і ще один отримав тяжкі поранення.

Родичі російських окупантів у соцмережах повідомляли наприкінці вересня та на початку жовтня, що загинула практично вся бригада ГРУ.

"Усю третю спецбригаду спецназу занапастили. Кинули в м'ясорубку. Який він у мене хороший був. 19 років", - йшлося в повідомленнях сестри загиблого загарбника.

Зазначимо, що такі військові з'єднання ще з часів СРСР йдуть на найважливіші завдання.

Кремлівська пропаганда раніше запевняла, що Лиман "захищають" мобілізовані з "ЛНР" та російські добровольці із загонів Барс, які формуються у регіонах.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 5 жовтня опублікував у Telegram добірку фото зі звільненого Лимана.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email