Перша гвардійська танкова армія призначалася для оборони Москви у разі війни з НАТО і була однією з найпрестижніших армій Росії.
Російське командування вивело з Харківської області залишки елітної 1-ї гвардійської танкової армії (1 ГТА), яка призначалася для оборони Москви у разі війни з НАТО. Про це йдеться у даних розвідки, які у вівторок, 13 вересня, публікує Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Зазначається, що 1 ГТА зазнала тяжких втрат на початковому етапі вторгнення і не була повністю переформована до контрнаступу українських військ у Харкові.

За даними британської розвідки, 1-а ГТА була однією з найпрестижніших армій Росії, виділялася для оборони Москви і призначалася для ведення контрударів у разі війни з НАТО.

«Оскільки одна ГТА та інші сполуки ЗВО сильно деградували, звичайні сили Росії, призначені для протидії НАТО, серйозно ослаблені», — йдеться в повідомленні Міноборони Британії.

Там також вважають, що Росії знадобляться роки, щоб відновити цей потенціал.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email