Представник адміністрації США Джон Кірбі назвав військові успіхи Києва вражаючими та обіцяв продовжувати допомогу Україні. За його словами, Путіну дедалі важче приховувати від росіян масштаб провалів в Україні.
Президенту РФ Володимиру Путіну стає дедалі важче приховувати від росіян масштаби російських провалів в Україні. Про це заявив в інтерв’ю американській телекомпанії CNN у понеділок, 12 вересня, координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі. Нещодавні військові успіхи української армії у Харківській області він назвав вражаючими, хоч і не став називати це великим переломом у війні в Україні.

«Я не знаю, чи можемо ми вже сьогодні назвати швидке просування українських військ великим поворотним пунктом, але очевидно, що військові зведення України вражаючі. Ми подбаємо про те, щоб продовжувати постачати українцям необхідні інструменти та ресурси для досягнення подальших успіхів», — пообіцяв Кірбі.

Військові успіхи України

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку вересня Україна повернула під свій контроль 6000 квадратних кілометрів території на сході та півдні країни. Джон Кірбі утримався від оцінок того, скільки саме територій повернули українці, але зазначив, що операції ЗСУ «мали вплив на росіян, змусили їх відступити, залишити територію та піти з районів, де українці просуваються».

Щодо стану російського військового контингенту в Україні, Джон Кірбі сказав, що російські солдати від початку війни страждали від відсутності бойового злагодження, хорошого командування та бойового духу. «Вони втекли від бою навіть у перші кілька тижнів у Києві та його околицях», — нагадав представник Білого дому.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email