З початку вересня українським захисникам вдалося деокупувати понад шість тисяч квадратних кілометрів території України. Про це у понеділок, 12 вересня, під час традиційного звернення до українців сказав президент Володимир Зеленський.

«Від перших чисел вересня і на сьогодні наші воїни вже звільнили понад шість тисяч квадратних кілометрів території України — на сході та на півдні. Рух наших військ триває. Я дякую 57-й окремій мотопіхотній бригаді, яка відновилася після важких боїв на сході і дуже сміливо Дякуємо 59-й окремій мотопіхотній бригаді за неухильне рух уперед при всьому — незважаючи на особливості відкритої місцевості, незважаючи на артилерію окупантів, дякую бійцям 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади за звільнення кількох населених пунктів. ефективні дії щодо нейтралізації активності ворога. Хлопці, ви справжні герої!», — сказав президент.

Зеленський також подякував українським зенітникам, які вчора збили 9 з 12 ракет, які окупанти випустили по Україні.

«Окремо хочу подякувати нашим зенітникам. Учора всі ми бачили наслідки російських ударів. Але при цьому більшість ракет терористів вдалося збити. Дев’ять із 12 ракет було збито. Сім ракет збили воїни 138-ї Дніпровської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Схід» дві ракети збили захисники неба 96-ї Київської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Центр». Дякую вам, наші захисники, наші захисниці!», — додав Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email