Генеральний прокурор Юрій Луценковірить у переобрання Петра Порошенка президентом на другий термін.

Про це він заявив в інтерв’ю LB.ua

На запитання: «Чи вірите ви у другий строк Петра Порошенка?» Луценко відповів: «Думаю, що так». Очільник ГПУ заявив, що Порошенко «рухається в правильному напрямку».

«З моєї точки зору, в нього і в його команди багато серйозних помилок. Вони є і в мене. Але зміна керівництва, а тим більше курсу, сьогодні є смертельною небезпекою для держави. Тому як людина я підтримував і підтримую цю кандидатуру. Що він має зробити для того, щоб стати вдруге президентом? Змінитися всередині, змінитися навколо», — сказав генпрокурор.

«Я бачив багато разів, як Петро Олексійович змінювався. Пам’ятаєте, як він вийшов із політики після скандалу у постпомаранчевий період? І що він зробив? Взявся себе будувати. Не доводити свою правоту політично, а став найуспішнішим українським підприємцем, який збудував успішну бізнес-імперію. І так повернувся у політику. Порошенко вміє змінюватися задля результату. І зараз моя рекомендація номер один – змінитися внутрішньо і змінити свою команду», — заявив Луценко.

«Перше я вже сказав – змінитися внутрішньо. Друга – змінити зовнішнє оточення. Третя – треба зцементувати політичну силу, яка скаже прямо українському суспільству: «Ми знаємо що робимо, в нас є план, є результати». Причому результатом має бути не тільки безвіз, що дійсно є результатом. Не тільки армія, що також, безумовно, результат. І не тільки, наприклад, соціальні речі. Потрібно щось touchable, як кажуть англійці, що можна помацати, відчути. Для українців це надзвичайно важливо», — пояснив генпрокурор.

Print Friendly, PDF & Email