Що сьогодні відбувається насправді? Насправді, відбувається шантаж з боку Адміністрації Президента щодо своїх партнерів по коаліції та щодо прем’єр-міністра України.

Про це в ефірі телеканалу «ZIK» заявив народний депутат України (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка») Ігор Мосійчук.

Народний обранець зауважив, що давати оцінку нинішньому парламенту та визначати, добрий він був, чи поганий, будуть наступні покоління.

«А що відбувається насправді? Насправді, сьогодні відбувається шантаж з боку Адміністрації Президента. Зокрема, щодо своїх партнерів у коаліції, яким кажуть, або ви йдете в одну партію, тобто Петра Олексійовича, або ми розпустимо парламент», – заявив Ігор Мосійчук.

З його слів, Адміністрація Президента сьогодні шантажує і прем’єр-міністра: «Йому кажуть, що він цю партію має очолити. Але прем’єр виявився таким, що політичним самогубством кар’єру завершувати не хоче. Представники провладної коаліції цього не скажуть, це зрозуміло всім», – зазначив нардеп.

А чи буде такий шантаж з боку АП продовжуватися, Мосійчук пояснив так: «Давайте дочекаємося завтрашнього дня. І, якщо група Третьякова під виглядом боротьби за створення Міністерства ветеранів заблокує трибуну у парламенті, то будемо вважати, що процес почався і Адміністрація Президента йде на прикре самогубство. Я, як представник «Радикальної партії» хочу заявити, що ми зовсім не боїмося виборів. Та вважаємо, що їх потрібно проводити за новим виборчим законодавством і з новим складом ЦВК. От тоді я хочу подивитися, де буде БПП і всі разом взяті», – додав народний депутат.

Print Friendly, PDF & Email