У рамках платформи UNITED24 зібрано кошти на перший морський дрон. Він називатиметься "Херсон".

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

"Зібрано на перший морський дрон. Він матиме назву Херсон", - написав він.

Раніше Федоров розповів, що морський дрон - це унікальна і засекречена українська розробка.

"У її вартість входить: дрон, оснащений системою автопілотування, відеопідсистемами, в тому числі нічного бачення, спеціальним зв'язком, захищеним від впливу ворожих засобів РЕБ, резервними модулями зв’язку та бойовою частиною. А також - наземна автономна станція управління, система транспортування і зберігання, центр обробки даних і декілька особливих сюрпризів для наших ворогів", - написав він.

Один апарат коштує 10 мільйонів гривень. Наразі, за його словами, кошти збираються на 100 морських дронів українського виробництва.

"Вони можуть суттєво змінити ситуацію в акваторії Чорного моря. Маленькі та швидкі, дрони здатні успішно атакувати російські кораблі вартістю сотні мільйонів доларів", - додав голова Мінцифри.

Федоров також наголосив, що кожну пʼяту ракету Росія запускає з кораблів.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email