Генеральний штаб Збройних сил України оприлюднив звернення до білоруських і російських військових.

Відео опублікували на Facebook-сторінці Генштабу.

Як ідеться у зверненні, якщо білорусів змусять взяти участь у війні проти України і їм не вдасться відмовитися, то після перетину кордону вони повинні зупинитися підрозділами. Необхідно також зупинити техніку, підняти білі прапори і дочекатися представників командування ЗСУ.

Білорусам гарантують можливість негайного повернення додому. Якщо ж вони боятимуться переслідувань із боку режиму Лукашенка, то зможуть залишитися в Україні до закінчення війни, проживаючи у спеціальних військових містечках.

Техніку і зброю в належному стані військові Білорусі зможуть отримати після закінчення війни.

У Генштабі додали, що росіянам, які вирішили стати частиною окупаційної армії, пропонують два шляхи: добровільну здачу в полон (із дотриманням Україною всіх міжнародних конвенцій і належними умовам отримання), або ж гарантовану загибель.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email