Під час приїзду прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана на Тернопільщину відбувся інцидент між чиновниками та журналістами.

Про це повідомляє 0352.

Керівник Кабміну приїхав в селище Дружба Теребовлянського району на форум «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку». Перед приїздом столичного високопосадовця, всіх журналістів завели до зали конгрес-холу, де почались доповіді учасників. Коли ж приїхав прем’єр-міністр, то журналіст інтернет-газети “Про все”разом з колегою Олегом Снітовським кілька разів сфотографували приїзд Гройсмана – вихід з машини, обійми з чиновниками. Ми не бігли на керівника уряду, не загрожували його життю штативами.

Проте, фотографування приїзду викликало неадекватну реакцію у керівника прес-служби Тернопільської облдержадміністрації Надії Копилець. Колишня візажист-стиліст почала перешкоджати журналістам виконувати свою роботу. Воювати з жінкою, піднімати шум з цього приводу журналісти не стали, проте наразі проводяться консультації з юристами.

Нагадаємо, це вже не вперше пані Надія дозволяє собі перешкоджати роботі журналістів. У грудні 2016 року у Чорткові, під час приїзду Порошенка, місцевих журналістів також намагались не допустити до спілкування з чортківчанами, які були налаштовані критично до гаранта. Згодом, коли Порошенко вимастив штанку, охорона і його прес-секретар Цеголко заборонили зйомку.

Зрозуміло, що насправді чиновники вислужуються перед начальством…

Стаття 171 Кримінального кодексу України

1. Умисне перешкоджання законній професійній діяльності жур­налістів — карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email