Наречена саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі Хатідже Дженгіз опублікувала книгу, що розповідає про життя, роботу і смерть нареченого. Як повідомив телеканал Rudaw, презентація мемуарів відбулася в Стамбулі за участю турецько-арабської асоціації преси.

В основу книги «Джамаль Хашоггі: Його життя, боротьба і секрети» лягли інтерв’ю Дженгіз, записи з її особистого щоденника, деталі справи про вбивство журналіста, робочі гіпотези слідства, архівні фотографії. 228-сторінкова праця доступна англійською, турецькою та арабською мовами. Співавторами виступили турецькі журналісти Мехмет Акіф Ерсой і Сінан Онуса.

Виступаючи на презентації своєї книги, Дженгиз підкреслила, що не заспокоїться, поки винні у вбивстві її нареченого не понесуть заслужене покарання. Зокрема, вона висловила надію, що президент США Дональд Трамп змінить свою позицію у скандальній справі, заявивши про плани відвідати Вашингтон в березні. Раніше дівчина вже звернулася за підтримкою до Європарламенту та Конгресу США із закликом «уважніше вивчити» ситуацію навколо вбивства Хашоггі.

Нагадаємо, що наприкінці січня в Туреччину для розслідування вбивства журналіста Джамала Хашоггі прибула делегація ООН на чолі з спецдоповідачем по позасудовим і масовим стратам Аньєсом Калламаром.

Джерело

Print Friendly, PDF & Email