Це був рік мужності, рік небайдужості, рік болю, рік надії, рік витримки, рік єдності - рік незламності, наголосив президент України.
Президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення до народу у річницю воєнного вторгнення РФ - вранці у п'ятницю, 24 лютого.

У своєму зверненні президент коротко розповів про перші дні та про рік повномасштабної війни. Про те, як одні виїжджали в евакуацію, а інші вишиковувалися в черги у військкомати, як вся країна перетворилася на волонтерський хаб, як діти замість смартфонів просили у Святого Миколая перемогу над ворогом та відносили свої заощадження волонтерам.

"Ми сильні. Ми готові до всього. Ми переможемо всіх. Тому що ми - це Україна!" Ці слова я сказав рік тому, у першому зверненні від початку повномасштабної війни, ми не знали, що буде завтра, але точно зрозуміли: за кожне завтра треба боротися! Ми стоїмо рівно один рік. Досі знаємо: за кожне завтра треба боротися! Ми витримуємо погрози, обстріли, касетні бомби, крилаті ракети, дрони-камікадзе, блекаут, холод. Ми сильніші за це", - наголосив Зеленський.

Як зазначив президент, це був рік мужності, рік небайдужості, рік болю, рік надії, рік витримки, рік єдності - рік незламності.

Print Friendly, PDF & Email