Cambridge English Language Assessment, або Кембридзькі іспити українською – це спеціально розроблена Кембридзьким університетом система оцінювання, одна з найстаріших та найдосконаліших у світі. Кембридзькі іспити проводять перевірку усіх рівнів володіння мовою згідно з CEFR – від A1 до C2.

Young Learners (YLE):  Starters, Movers, Flyers

Іспити YLE розроблені спеціально для перевірки знань дітей віком 6-12 років. Особливістю їх є те, що у них немає порогу складання, тобто усі дітлахи отримають сертифікати про складання іспиту. Іспити відповідно затверджують такі рівні:

Starters – Pre A1

Movers – A1

Flyers – A2

Іспити Young Learners знайомлять дітей із повсякденною письмовою та усною англійською мовою та є чудовим способом для них набути впевненості та вдосконалити свої знання.

A2 Key (KET) and A2 Key (KET) for Schools

Ці іспити показують, що людина може спілкуватися базовою англійською мовою в повсякденних ситуаціях. Як уже зрозуміло, KET має два формати – для дорослих (для працевлаштування) та для дітей (для навчання).

B1 Preliminary (PET) and B1 Preliminary (PET) for Schools

Цей іспит у форматі для дорослих та молодших учнів показує, що учасник тестування опанував основи англійської мови та має практичні мовні навички.

B2 First (FCE) and B2 First (FCE) for Schools

First Certificate in English показує, що учень володіє мовними навичками, необхідними для спілкування в англомовному середовищі. Це є перший серйозний сертифікат, що дозволяє навчатись у вищих навчальних закладах закордоном.

C1 Advanced (CAE)

C1 Advanced (CAE) показує, що ваша англійська відповідає стандартам, очікуваним від професіонала своєї справи або студента університету. Цей іспит визнається університетами Сполученого Королівства, а також ряду інших країн.

C2 Proficiency (CPE)

C2 Proficiency (CPE) показує, що ви опанували англійську мову на винятковому рівні. Цей сертифікат підтверджу володіння англійською, наближене до рівня носія мови.

Business (BEC): Preliminary, Vantage, Higher

Business (BEC) показує роботодавцям, що ви розвинули навички англійської мови для ефективного спілкування на міжнародному рівні. BEC підтверджує наступні рівні володіння мовою:

Preliminary – B1

Vantage – B2

Higher – C1

Формат та оцінювання

Іспити KET та PET містять чотири частини – Reading, Writing, Listening, Speaking.

Іспити FCE, CAE, CPE складаються з п'яти частин – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Щодо оцінювання, то сертифікат учасник може отримати при балах «задовільно», «добре» та «чудово».

Як підготуватись до іспитів?

Записатись у наш мовний центр на спеціальний підготовчий курс англійська мова для дорослих з нуля до складання необхідного вам іспиту. Наші професійні викладачі об’єктивно оцінять ваш рівень володіння англійською та проведуть вас від самого початку до дати складання тестування. А поки радимо пройти наш тест на рівень знання англійської, щоб ви мали уявлення скільки приблизно роботи чекає на вас до здобуття омріяного рівня.

Print Friendly, PDF & Email