Підготовка активних дій до звільнення українських територій стала головною темою виїзного засідання Ставки верховного головнокомандувача.
Президент Володимир Зеленський у понеділок, 3 квітня, провів у Чернігові виїзне засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він розповів у своєму відеозверненні.

"Нове виїзне засідання Ставки – перше було у Дніпрі, тепер – у Чернігові. Ключові безпекові питання - на передовій, у північних регіонах і на кордоні. Доповіли командувачі напрямків – цього разу генерали Сирський і Тарнавський доповідали по захищеному звʼязку, а не особисто, із найгарячіших ділянок фронту", - заявив він.

Глава держави зазначив, що сьогодні відбулося засідання Ставки з повноцінною підготовкою активних дій для визволення українських територій.

"Ситуація в Бахмуті, Авдіївці, Марʼїнці та всій Донеччині. Білогорівка та вся Луганщина. Головком і керівник ГУР МО, голова Державної прикордонної служби, представники Міністерства оборони. Повноцінне засідання. Повноцінна координація. Повноцінна підготовка наших активних дій заради звільнення українських земель", - заявив Зеленський.

Він також додав, що на Чернігівщині сьогодні зранку було багато переговорів, зокрема з міжнародними партнерами.

Print Friendly, PDF & Email