Президент Володимир Зеленський провів зустріч із делегацією американських політиків, бізнесменів та представників благодійних організацій на чолі з колишнім державним секретарем США Майком Помпео. Про це повідомила прес-служба глави держави у вівторок, 4 квітня.

Вітаючи американську делегацію у Києві, Зеленський наголосив на важливості таких візитів та зустрічей, які є потужним сигналом підтримки українців у боротьбі за свободу та демократію.

"Радий бачити, що ви приїхали зі своїми друзями, - сказав президент, звертаючись до Помпео. - Всебічна американська підтримка дуже важлива для нас".

Під час зустрічі глава держави запросив американський бізнес активно інвестувати в Україну, поінформував про можливості розвитку бізнесу у сфері будівництва, сільського господарства, ІТ-технологій тощо.

Зеленський також наголосив на важливості продовження та посилення оборонної допомоги та спільного розвитку оборонних технологій з урахуванням досвіду, набутого Україною під час війни.

Також було обговорено низку інших актуальних питань, зокрема, рух України в НАТО, важливість подальшого посилення санкційного тиску на Росію.

Print Friendly, PDF & Email