Український народ на чолі зі своїм президентом Володимиром Зеленським захищає не лише суверенітет своєї країни та життя своїх громадян, а й Європу та європейські цінності.
Український народ та президент Володимир Зеленський були удостоєні європейської премії імені Карла Великого за захист європейських цінностей. Про це йдеться на сайті Міжнародної премії імені Карла Великого в Аахені.

"Міжнародна премія імені Карла Великого міста Аахен за 2023 рік присуджується президенту України Володимиру Зеленському та народу України. Український народ став жертвою невимовно жорстокої російської агресивної війни, яка суперечить міжнародному праву. Український народ на чолі зі своїм президентом Володимиром Зеленським захищає не лише суверенність і життя своїх громадян, а й Європу та європейські цінності", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Зеленський зміг згуртувати навколо України вільний світ, він є "мотиватором, комунікатором, мотором та сполучною ланкою між Україною та великою фалангою прихильників", а також є дипломатом і може бути промовистим критиком.

"Зеленський виявляє мужність, лідерство, тактичне чуття і демонструє новий, чіткий та недвозначний політичний стиль", – йдеться у прес-релізі.

На думку організаторів премії, український президент "є опорою та прикладом для наслідування для свого народу", він виступає проти безнадійності та відчаю, за забезпечення щоденних потреб, за життєво необхідне оборонне обладнання та за впевненість, за вільну, незалежну та суверенну Україну, яка є частиною європейської сім'ї народів.

Присуджуючи премію Карла Великого 2023 року, Рада директорів Товариства з її присудження наголошує, що Україна є частиною Європи, а її народ та представники влади на чолі з Зеленським представляють та відстоюють європейські цінності, а тому заслуговують на заохочення до якнайшвидших переговорів про вступ до Євросоюзу.

Print Friendly, PDF & Email