Український президент заявив, що у Путіна в голові спотворена реальність, а своїми громадянами він править "як рабами".
Президент Володимир Зеленський заявив, що переговори з Росією можливі, але не із нинішньою нацистською Росією. Про це він сказав у п'ятницю, 16 грудня, в інтерв'ю французькому телеканалу LCI.

За словами Зеленського, наразі немає предмета для розмови, незважаючи на заклики третіх сторін.

"Все, що нас цікавить, - це звільнення наших власних земель, після чого нам доведеться говорити з Росією, готовою поважати свого співрозмовника і повертати те, що нам належить. Саме з такою Росією я готовий вести переговори, але не з тією Росією, яка у нас є на даний момент з нацистською Росією", - заявив Зеленський.

При цьому він упевнений, що президент РФ Володимир Путін не хоче миру.

"Я не впевнений, що він готовий робити висновки з тієї трагедії, яку він завдав Україні, світу, але насамперед своєму суспільству, своїй країні. Знаю, що деякі пропонують сісти з ним за стіл переговорів, але я не бачу, про що домовлятися", - сказав Зеленський.

Говорячи про президента РФ Володимира Путіна, Зеленський зазначив, що у нього в голові спотворена реальність.

"Він думає лише про свій прибуток і особистий інтерес, він навіть не думає про інтереси своєї країни та російського суспільства, йому байдуже російське суспільство", - сказав Зеленський, додавши, що Путін править росіянами, "як рабами".

Print Friendly, PDF & Email