Українці, які перебувають під російською окупацією, мають зберегти своє життя та спробувати допомогти ЗСУ, зазначив глава держави.

Люди, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, мають у будь-який спосіб уникнути мобілізації у війська Росії. Про це заявив президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення у п'ятницю, 23 вересня.

"У мене є просте прохання до всіх наших людей, які перебувають на тимчасово окупованих територіях: робіть головне - бережіть своє життя і допомагайте нам послаблювати та знищувати окупантів. У будь-який спосіб ховайтеся від російської мобілізації. Уникайте повісток. Намагайтеся виїхати на вільну територію України", - звернувся він до співгромадян.

У разі призову Зеленський також просить українців максимально допомагати ЗСУ.

"А якщо ви вже потрапите до російської армії, то саботуйте будь-яку ворожу активність, заважайте будь-яким російським операціям, передавайте нам всю важливу інформацію про окупантів: їхні бази, штаби, склади боєприпасів. І за першої ж можливості переходьте на наші позиції. Робіть усе, щоб зберегти життя та допомогти звільнити Україну", - наголосив глава держави.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email