З початку поточного місяця українські війська деокупували близько 400 міст, селищ та сіл. Такі дані у п'ятницю, 23 вересня, озвучив президент Володимир Зеленський у ході традиційного відеозвернення.

"З початку активних дій на сході нашої держави у вересні вже звільнено близько 9 тисяч квадратних кілометрів території, близько 400 населених пунктів", - уточнив глава держави.

За його словами, такого результату вдалося досягти, в тому числі завдяки мирним жителям на тимчасово окупованих територіях, які допомагали захисникам. Зеленський закликає співгромадян продовжувати це робити.

"Передавайте нашим спецслужбам усі дані про тих, хто організовує і допомагає проводити цей фарс із псевдореферендумами. Передавайте всю інформацію про російську мобілізацію, про російську армію загалом. Допомагайте тим в окупованих районах, хто цього потребує: людям похилого віку, одиноким, сім'ям із дітьми. Україна повернеться на всю свою землю, і маємо зберегти там якнайбільше наших людей", - сказав він.

Раніше український президент звернувся до жителів населених пунктів, які тимчасово контролює російська армія, із проханням зробити все можливе, але не потрапити до лав ворожого війська.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email