Президент Володимир Зеленський провів зустріч із віце-прем’єр-міністром, міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком. Про це повідомляє прес-служба українського лідера у вівторок, 12 липня.

Глава держави подякував Польщі та її оборонному відомству за підтримку України у боротьбі з Росією.

«Міністерство оборони Польщі підтримує українську армію, міць Збройних Сил України. Це підтвердження того, що ми разом у нинішній складній ситуації – у цій трагедії, яка зараз відбувається в Україні через російську агресію», – сказав Володимир Зеленський.
Він висловив переконання, що у майбутньому, вже у мирний час, відносини між Україною та Польщею розвиватимуться, і країни ще більше зближатимуться.

Глава держави також висловив упевненість у посиленні оборонної співпраці двох країн.

Окремо Зеленський від імені українського народу та від себе особисто подякував Польщі за підтримку громадян України, які знайшли на території сусідньої країни притулок від повномасштабної війни, розв’язаної Росією.

Зі свого боку, Маріуш Блащак подякував Володимиру Зеленському та всім українцям за стійкість у протистоянні агресору.

«Дякую, пане президенте, за вашу позицію, тому що свобода та незалежність України – це свобода та незалежність Польщі. Дякую, що бережете нас», – сказав глава польського оборонного відомства.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email