Глава держави прокоментував інформацію про ракетний удар РФ по Польщі. Він вважає, що це "було питанням часу".

Україна попереджала західних партнерів про те, що ймовірність удару Росії по їх території збільшуватиметься. Про це у вівторок, 15 листопада, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, коментуючи інформацію про те, що дві російські ракети впали в Польщі.

"Сьогодні сталося те, про що ми давно попереджали. Терор не обмежується нашими державними кордонами. Російські ракети вдарили по Польщі, території дружньої нам країни", - наголосив глава держави.

За його словами, Київ постійно говорив країнам-партнерам про те, що Росія не обмежиться ударами лише по території України.

"Польща, держави Балтії... Це було питання часу, коли російський терор піде далі", - резюмував Зеленський.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email