Президент зазначив, що безумовна повага до ветеранів має відчуватися на всіх рівнях суспільного життя в Україні та втілюватися не на словах, а у практичних речах.

Наразі близько мільйона людей захищають Україну у Збройних силах та інших формуваннях, які протистоять окупантам. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Хто вони, цей мільйон? Що таке боротьба з російськими терористами до нашої перемоги? Це означає, що у кожного в Україні будуть родичі-ветерани чи друзі-ветерани, чи колеги-ветерани, чи знайомі-ветерани. Це означає, що ветеранська спільнота стане однією з найбільших в Україні. І це означає, що потрібні зміни, які відповідають цій новій реальності, і в державній політиці щодо ветеранів, і в суспільному сприйнятті ветеранів, і в усіх наших економічних гравців», — наголосив президент.

Зеленський зазначив, що безумовна повага до ветеранів має відчуватися на всіх рівнях суспільного життя в Україні та втілюватися не на словах, а у практичних речах.

«Кожен ветеран повинен відчувати, що Україна вміє бути вдячна тим, хто захистив наше життя», — сказав Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email