Українські військовослужбовці демонструють дуже високі навички у використанні безпілотників. Про це в неділю, 21 серпня, повідомив генеральний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар ​​в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання, чи особисто задоволений роботою Bayraktar TB2 в Україні, як ними користуються українські воїни.

«До війни ми тренували українських операторів, тому вони вміло використовують безпілотники. Я стежу за їхньою роботою з новин та бачу їхню ефективність. Звичайно, залежно від відгуків з поля бою відзначається удосконалення. Ви постійно повинні покращувати їх. І на полі бою, і там, де вони працюють. Ця робота ніколи не припиняється. Зазначу, що ваші оператори роблять все можливе і демонструють дуже гарні навички використання безпілотників». — сказав він.

Гендиректор компанії зазначив, що Туреччина та Україна мають стратегічний рівень партнерства.

«Співпраця у повітряному та космічному оборонному секторі після постачання Bayraktar лише прискорилася. Обидві сторони отримують зараз свої переваги. Обидві налагодили ланцюги постачання та самозабезпечення. Наразі наша компанія має проект заводу, який ми розпочали кілька років тому, коли президент України відвідав Baykar Makina «Це була поїздка Зеленського до Туреччини в 2019 році. Тоді українські оператори якраз тренувалися в Туреччині, він відвідав їх на наших об’єктах», — розповів Байрактар.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email