Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський заявив, що його першим указом на посту президента (у випадку перемоги) буде указ, що затвердить план дій із запровадження в Україні справжнього народовладдя. Про це кандидат сказав в інтерв’ ю Радіо Свобода. 

«Також подам законопроекти «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів», «Про імпічмент Президента України», «Про відкликання народного депутата України», – додав він. 

Крім того Зеленський зазначив, що після перемоги на виборах має намір відвідати ті регіони країни, які вже давно потребують уваги з боку влади, і лише після цього розпочне офіційні візити за кордон. 

На питання про те як зупинити війну він відповів: «Війну зупинити неможливо. У війні ти або програєш, або виграєш. Ми можемо перемогти. Дипломатією, економічним зростанням та реальним зміцненням армії». 

Зеленський також зазначив, що національною ідеєю, яка об’ єднає всю країну, має бути «гідний, вільний і заможний українець». 

Нагадаємо, що за фінальними результатами підрахунку голосів першого туру президентських виборів Володимир Зеленський отримав 30,24%. 

Print Friendly, PDF & Email