У сьогоднішній вечірній промові президент України Володимир Зеленський звертався і до українців, і до росіян.

Президент України Володимир Зеленський записав вечірнє відео, в якому звертався і до українців, і до росіян.

Росія не отримає нову територію України. Росія приєднає себе до тієї катастрофи, яку вона принесла на окуповану територію нашої країни. Ціною того, що одна людина в Росії хоче продовжувати цю війну, буде те, що все російське суспільство залишиться без нормальної економіки, без гідного життя і без поваги до якихось людських цінностей. Це ще можна зупинити. Але щоб це зупинити, доведеться зупинити того одного в Росії, хто хоче війни більше, ніж життя. Вашого життя, громадяни Росії", - сказав Зеленський, звертаючись до росіянам.

У зверненні до українців Зеленський наголосив, що кожен новий день – це новий крок до перемоги.

"Завтра ще один день нашої боротьби, ще один день на шляху до перемоги. Чи буде він особливим для нас? Цей день стане ще одним кроком, який наблизить нас до безпеки та миру. До оновлення нашої територіальної цілісності. Тому що заради цього воюють і працюють мільйони українців. Завтра відбудеться спеціальне засідання РНБО, яке я скликав. Будуть рішення. Ми знаємо, як реагувати на якісь російські дії", - запевняє президент.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email