Президенти обговорили подальші кроки України на шляху до перемоги над агресором та важливість притягнення Росії до відповідальності за військові злочини.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президентом США Джо Байденом. Про це повідомив Зеленський на своїй сторінці у Твіттері.

Президент Зеленський залишився задоволений переговорами.

«Дякував за непохитну підтримку українського народу — безпеку та фінансову — з боку США. Обговорили подальші кроки України на шляху до перемоги над агресором та важливість притягнення Росії до відповідальності за військові злочини», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося про те, що Вашингтон має інформацію про підготовку Росією «фіктивних референдумів» в окупованих регіонах України. Як зазначено, вони можуть відбутися «протягом кількох днів».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email