Російський президент не відмовився від плану захопити Україну, але поки що чекає, коли українці будуть виснажені війною, а в Європі втомляться від високих цін на енергоносії.
Незважаючи на повний провал у війні, президент РФ Володимир Путін не відмовився від плану захоплення більшої частини України. Про це під час брифінгу у четвер, 25 серпня, заявив заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль.

За його словами, Путін також продовжує переслідувати мету зміни влади у Києві.

«Зараз стратегія Путіна полягає в тому, щоб перечекати українців. Тобто посилити наступ, коли люди будуть виснажені від війни», — сказав Каль.

Заступник голови Міноборони США додав, що стосується Європи, то Путін чекає, коли там втомляться від високих цін на енергоносії.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email