Конфлікт між маріупольським гаулейтером Костянтином Іващенком та його російськими ляльководами набирає обертів, стверджує Петро Андрющенко.

Після нібито замаху гауляйтер Маріуполя Костянтин Іващенко та його дочка втекли з міста. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram у четвер, 25 серпня.

За його даними, Іващенко опинився в одній із лікарень поза межами Маріуполя.

«Саме тому його не було на «урочистому святкуванні російської ганчірки», — зазначив радник мера.

А на доньку Іващенка, яка теж виїхала з міста, напали.

«Більше того, його донька в суботу терміново поїхала до Москви, подалі від небезпечного Маріуполя. Проте, в неділю в Москві на неї вчинили фізичний напад із погрозами. Все це складається в дуже цікаву картину павуків у банці», — пише Андрюшенко.

Він стверджує, що конфлікт між Іващенком та його російськими ляльководами Сабліним та Івановим набирає обертів. Ймовірно, фейковий замах вчинили з метою дискредитації одного з них.

«Сам Іващенко встановив дружні стосунки з Пушиліним (очільник «ДНР» – ред.) останнім часом і відверто вирішив вискочити з однієї руки ФСБ до іншої – з донецьким слідом. Звичайно, це змусило Іванова реагувати погрозами. І тут відбувається «замах», щось більше схоже на спектакль з петардою. Навіть не говорять про «український слід». Саму справу замаху не веде Слідчий комітет Росії (як завжди) і навіть не МДБ, а поліція окупантів», – заявив Андрющенко, додавши, що справа про » замах» веде наближений до Іващенка колаборант Михайло Москвитін, який отримав посаду через нього від Пушиліна.

Як зазначає радник міського голови Маріуполя, поліція окупантів намагається сфальсифікувати справу про замах, звинувативши в ньому Іванова, щоб «прибрати» самого Іванова з маріупольської карти впливу.

«З іншого боку, саме через це Іванов передав привіт Іващенку через дочку в Москві. Що буде далі — спостерігаємо. Але це трилер набирає обертів і перестає бути томним. У результаті когось не дорахуємо. У кращому варіанті — обох», – резюмував Андрющенко.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email