Глава держави пояснив, що закінчити військові дії країну-окупанта змусять ще більші втрати.

Терміни завершення війни в Україні залежать від двох факторів. Про це заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, опублікованому на його Telegram-каналі у середу, 10 серпня.

Він зазначив, що питання, яке турбує кожного громадянина України, — коли завершиться війна. Глава держави вважає, що відповідь безпосередньо залежить від питання про втрати.

«Чим більше буде втрат в окупантів, тим швидше ми зможемо звільнити нашу землю та гарантувати безпеку України. Ось про це варто думати всім, хто захищає нашу землю та допомагає Україні. Як завдати окупантам ще більших втрат, щоб скоротити час війни? Якщо майже 43 тисячі загиблих російських солдатів не переконують російське керівництво, що їм треба шукати, як вийти з війни, отже, треба більше боротися, потрібно більше результатів», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що на зустрічі в Копенгагені, яка відбудеться у четвер, 10 серпня, планується обговорити подальшу підтримку України. Він додав, що йтиметься про зброю.

Чим більше зброї отримає Україна, чим більше фінансової та технічної підтримки, тим швидше українці та європейці зможуть відчути спокій та стабільність життя, підсумував глава держави.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email