Окупанти приховують реальні втрати особового складу і військової техніки, які є внаслідок вибухів, упевнений Геращенко.

Унаслідок вибухів на аеродромі в Новофедорівці в окупованому Криму загинуло щонайменше 60 російських військових. Про це заявив радник голови МВС Антон Геращенко у Facebook.

«Загинуло і поранено не менше 60 і поранено 100 пілотів і техніків військового аеродрому в Саках. Вчорашній «мимовільний підрив боєприпасів» за своїм масштабом завдав шкоди російській військовій мощі на Півдні не меншої, а я навіть думаю більшої, ніж знищення крейсера Москва», – пише Геращенко.

Він упевнений, що РФ приховує реальний розмір руйнувань і кількість загиблих на аеродромі.

«Багатьох людей не можуть знайти, оскільки їхні тіла були спопелені після займання 1,5 тис. тонн авіаційного гасу і вибухів сотень тонн авіаційних боєприпасів, як завжди халатно розкиданих по аеродрому, замість того, щоб бути в підземних сховищах», – зазначає радник голови МВС.

Також Геращенко заявляє, що під час вибуху було знищено чи пошкоджено майже всі літальні апарати, обладнання зв’язку і радіолокації.

На його думку, на відновлення аеродрому знадобиться не менше року.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email