Терористи свідомо намагаються залишити після себе якнайбільше смертельних пасток, зазначив президент у вечірньому зверненні до народу України.

У вечірньому зверненні до народу України президент Володимир Зеленський повідомив, що підписав укази про посмертне нагородження поліцейських, які загинули на Херсонщині.

"Вони робили все для безпеки українців. Вже повертаючись після виконання одного із завдань - коли вилучили зброю та боєприпаси зі сховища окупантів, залишених на Херсонщині, - поліцейські потрапили до мінної пастки. І це та форма російського терору, якій доведеться ще роками протидіяти. Терористи свідомо намагаються залишити по собі якнайбільше смертельних пасток. Закопаних "фугасів", розтяжок, замінованих будівель, машин та інфраструктури"... - зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що мінний терор ще більш підлий, ніж ракетний.

"Я впевнений: це буде серед пунктів звинувачення проти Росії за агресію саме мінний терор. Який навіть ще більш жорстокий і підлий, ніж ракетний, бо немає такої протимінної системи, яка могла б знищити хоча б частину загрози, як це робить наша ППО". І я вдячний усім нашим партнерам, які допомагають Україні з протимінною роботою. Дякую всім, хто посилює нашу державу та допомагає нашим людям! Вічна пам'ять кожній та кожному, хто віддав своє життя за Україну!" - сказав президент України.

Як повідомив Зеленський, в Україні зараз понад 170 тис. квадратних кілометрів замінованої території.

Print Friendly, PDF & Email