Сторони обговорили ядерний тероризм Росії та дії російських окупантів на Запорізькій АЕС.
Президент України Володимир Зеленський обговорив ядерний тероризм Росії та дії російських окупантів на Запорізькій АЕС із президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем. Про це він повідомив у Twitter.

«Поговорили з президентом Євроради Шарлем Мішелем. Розповів йому про обстановку на полі бою, зокрема на Запорізькій АЕС. Російський ядерний тероризм вимагає сильнішої відповіді з боку міжнародної спільноти — санкцій щодо російської атомної галузі та ядерного палива», — зазначив глава держави.

Також під час розмови сторони скоординували підготовку до саміту Кримської платформи та інших заходів та наголосили на важливості якнайшвидшого розблокування пакету макрофінансової допомоги для України.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email