На борту чотирьох балкерів майже 170 тисяч тонн агропродукції. Ці судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.
З українських портів 7 серпня вийшов другий караван із зерном. Йдеться про судна Mustafa Necati, Star Helena, Glory і Riva Wind. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури.

«Щойно з портів Одеса та Чорноморськ вийшов другий караван з українським продовольством – три судна з Чорноморська та ще одне з Одеси», — сказано в повідомленні.

На борту чотирьох балкерів майже 170 тисяч тонн агропродукції. Ці судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.

Після відпрацювання портами організації першого каравану поступово виходимо на великі масштабні обсяги роботи. Плануємо вже найближчим часом забезпечити здатність портів обробляти щонайменше 100 суден на місяць. Також незабаром плануємо повноцінно приєднатися до реалізації ініціативи порт Південний. Сподіваємося, що завдяки цьому зможемо відправляти покупцям ще більші каравани суден щонайменше до трьох мільйонів тонн на місяць, — заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За даними міністерства нацоборони Туреччини, суховантажі стоятимуть на якорі на північ від Стамбула та перевірятимуться Спільним координаційним центром.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email