В п’ятницю, 8 грудня екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі затриманий за дорученням ГПУ на проспекті Відрадному в Києві. Політика помістили в ізолятор тимчасового утримання.
Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці в Facebook.

«Згідно постанови про розшук працівники Нацполіції виявили місце перебування М. Саакашвілі на вул Відрадній міста Києва та затримали його. Затриманий поміщений до ізолятора тимчасового тримання. Плануються слідчі дії та звернення в суд про обрання запобіжного заходу. Як і обіцяли, силовики зробили все, щоб уникнути крайніх силових дій і крові», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що лідера «Руху нових сил» Саакашвілі затримали в квартирі керівника управління одного з департаментів НАцполції України Юрія Покиньбороди. Народний депутат Антон Геращенко поділився наступною інформацією: «М. Саакашвілі дійсно затриманий співробітниками Національної Поліції в суворій відповідності з Законом. Він ховався в одній з київських квартир. При затриманні ніхто не постраждав. Теперь суд протягом 72 годин визначить запобіжний захід для Саакашвілі на період слідства», — пише він.

Відомо, що зараз з ним в СІЗО управління СБУ перебуває три адвоката. У будівлю управління також пустили журналістів. У той же час учасники протесту, які зібралися підтримати Саакашвілі, біля СІЗО зводять барикаду.

Print Friendly, PDF & Email